Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 213,14%
odpowiedz na twoje ostatnie pytanie:
tak to jest zgodne z przepisami - sprzedający wystawia cene za która chce sprzedać swoje udzialy, jeśli to jest osoba która zamienila obligacje na akcje to ma 2 do 3 groszy "wirtualnego" zysku, jeśli to jest ktoś kto kupowal "kilka" lat temu np. po 20 to jego sprawa.
ilu jest na giełdzie ludzi którzy wtopili? - tyle samo co ludzi którzy zarobili
może komus potrzeba na rate kredytu za lodowke? - who knows
może komus potrzeba na wakacje? - who knows
rzeczywistość jest taka ze gleboko za morde kurs jest trzymany, rzeczywistość jest taka ze "swiecznik" zwieksza zaangażowanie, typy spod ciemnej gwiazdy sterują kursem spolki, przyjdzie i czas na nich.

"ukryta sprzedaż na coraz niższych poziomach" - cog, wiesz o tym ze w ciągu ostatniego roku oboje mogliśmy kilkukrotnie, ukrycie sprzedawac po 1,95 a oficjalnie kupować po 1,5 do 1,55.
trzeba to przeczekać kolego, miłego ...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COGNOR 0,66% 6,08 2026-06-19 14:50:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.