Jakaś gnida wystawiła do sprzedaży ponad 80 000 akcji i popyt nie ma siły tego łyknąć. :/
A jeszcze kilka tygodni wstecz zabijano się o te akcje powyżej 3 zł.
Analitycy z Millennium wydali piękną rekomendację kupuj, a tu nikt tego nie chce
nawet po 2.81 zł :/