Tak, nie tylko dla BF mnie interesuje... dzisiaj mi z trackera nie zmieniło pozycji dla BF, znaczy się Microsoft nie zrobił aktualizacji za wczorajszy dzień (na xbox jutro kończy się duża wyprzedaż więc pewnie coś im się przytkało - zdarza im się, to nie Steam :) ). Wyskoczyło mi za to, że w US liczy już średnią dla regionu - 4,4 (znaczy się jest ponad 30 ocen). Próba na reprezentatywnej grupie społeczności pokazała mi podobny przyrost użytkowników jak w poprzednich dniach, także sprzedaż raczej nie siadła (na razie oceniam - najlepsza premiera czerwca spoza gamepassa i to bez żadnego marketingu). Masa przecenionych tytułów, także pozycja w rankingu ma teraz swoją wartość. Dla PS mi też zaczęło liczyć, tam sprzedaż jest wyraźnie niższa niż na xbox (tak 50% xboxa), ale to i normalne i przyczyniła się spółka, babolem jaki odwaliła na start. Sczytam o 4 trackera jak zmieni pozycje to wkleje, a jak nie to jutro.