Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,59 zł , zmiana od tamtej pory: -3,47%

Re: Rank Progress vs CPD SA

Zgłoś do moderatora
Dlatego pierwszy mój zakup był prawie po 3 pln podczas ostatniej fali wzrostowej na korekcie grzecznie dobierałem (finalnie ok 2,5) więc teraz jestem gotowy. Tu gra jak dla mnie się toczy o 12-15 pln za papier w ciągu może 1-1,5 roku więc piszcie co chcecie ja mam czas i akcje!!! Pozdro i nara.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR 0,40% 2,50 2021-10-28 17:03:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.