Co hossa to jest ten sam schemat. Najpierw ruszają spółki WIG20 a mniejsze spółki nawet jeszcze spadają bo sprzedają je zniecierpliwieni inwestorzy, którym ucieka pociąg z akcjami. Dopiero w drugiej fazie ruchu dołaczają małe spółki i nadrabiają zaległości. Tak więc spokojnie. Tydzień, dwa i zrobi swoje w 2-3 dni ;)