Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,30 zł , zmiana od tamtej pory: 22,64%

Re: Rajd na północ będzie trwał

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-01-02 o godz. 12:02 ~Larry napisał(a):
> Do czasu ujawnienia szczegółów.

Dokładnie...i ja chciałbym tylko zaznaczyć, że z wielkim prawdopodobieństwem będzie tutaj odwrotne przejęcie i Saule Technologies.
Jest to moja prywatna opinia, przypuszczenie i proszę się nią nie sugerować.
Według mnie wszystko na to wskazuje....konkretne daty przejęcia akcji, walnego, podpisana umowa z biegłym rewidentem, zakończenie roku 2020, wyczyszczenie spółki z długów ew. , wyłączenie obecnej działalności spółki i jej sprzedaż za 1,4 mln.
To wszystko powyżej sugeruje nowy, poważny biznes, a komunikat jest bardzo starannie przygotowany i nie ma tutaj przypadku, wszak Saule ma podpisaną umowę z JRH na wprowadzenie ich na NC. Do tego przejmowane jest prawie 90% akcji a ma to ważne znaczenie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNIVERSE 9,24% 6,50 2025-10-01 16:02:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.