Dnia 2018-01-18 o godz. 10:54 ~Mark55 napisał(a):
> W przyszłym tygodniu pierwsze pozytywne informacje.
> Pozdrawiam
Mark daj sobie spokój kto miał kupić to juz kupił i czai się na z góry upatrzonej pozycji.Jak nie przyjdzie info a gruby nie wejdzie nie ma co marzyc o wzroście kursu...Pozostanie nam stagnacja i opadanie grawitacyjne....