Skąd wiesz? Ostatnio rzuciłem się przy 0,32zł i musiałem wyskakiwać przy 0,28zł ze stratą, teraz wlazłem po raz drugi żeby odrobić to co wtedy straciłem. Ale system trzyma kurs :))))))))))))) bo i o tej transakcji dobrze wie i ma ją zaksięgowaną. Nie wie tylko że kurs jest już trochę za nisko na dalszą dystrybucję milionowej ilości i chcąc nie chcąc musi poderawć dup..ę do góry, wtedy wyjdę i już więcej mnie tu nie zobaczycie. :))))