Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,70 zł , zmiana od tamtej pory: 3,53%

Re: Radość Zarządu

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-12-08 o godz. 17:08 ~Kola napisał(a):
> Jeśli chcecie coś zdziałać to liczą się ci którzy mają najwięcej a nie ci którzy mają po 100 akcji. chociażby nie wiem jak wielu ich było. Murof , czy ten człowiek co ma 700 000 którego rzekomo znasz to godzi się z tym co mirgos chce tu zrobić?

Napisałem, że on w lipcu miał 740.000 i powiedział, że do poziomu 1,60 będzie dokupywał. Nie wymienił na akcje Mirbudu bo nie chciał wolał jak mówił oddać po 1,60, bo jego średnia od stycznia-lutego 2016r. to około 1,02, i dlatego dokupował do 1,60 bo tyle miał zagwarantowane, jeśli po tyle będzie wykup.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JHMDEV 0,00% 1,76 2019-12-16 16:23:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.