Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: R Thiefs Partners

Zgłoś do moderatora
Lada dzień spłyniemy ...razem z szambem. Kurs już pokazuje ,że tylko jeden kierunek na tym głó..ie jest mozliwy.
Siedziałem tutaj 4 lata....najpierw kupowałem śmiecia za 1,00(przed scaleniem) później uśredniałem, tak że dzisiaj mam średnią 6,48.Po tym czasie muszę stwierdzić ,że byłem FRAJEREM , sroga i bardzo droga lekcja GPW . Morał z tego taki ,że zarabiają tuatj tylko grubi ,a my mali jesteśmy dawcą kapitału...Małych się dyma, i wyciąga od nich kasę.
Oglądaliście film "Wilka z Wall Street" - polecam, jakaż jest analogia do handlu akcjami śmieciowymi ,takimi jak Miraculum.

Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MIRACULUM -0,25% 0,79 2025-10-02 11:11:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.