Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Q...a jakie tu dzisiaj obroty.

Zgłoś do moderatora
Kazik troche ma racje.
ale nie ma racji co do 10gr,ja obstawiam 13gr.
Zagranie moze jeszcze byc pod info ze ktos kupił akcje z rynku.Tez tak sie robi przy przewalaniu z wora do wora.
Wala z wora do wora i zabieraja wszystko co dorzucaja wystraszeni a wierzcie mi ze czasami jest to nie mało.Miałem takie doswiadczenie na jednej ze spółek.Nie było az tyle akcji co tutaj ale po czterech takich dniach firma dała komunikat o kupieniu z rynku 5mln akcji po cenie jakiej mielili.Potem był odpał i komunikat ze opylili akcje.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SPAC1 5,63% 0,04 2020-01-21 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.