Łosie w konkursie kto ma dłuższe poroże, hehehe.
Kto da niżej,hocki klocki po parę kilo.Śmiech.
Ale to chyba ta cyfroza?
Jesteśmy uzależnieni od gadżetów, gł androidów...
A teraz przykład,cyfrozy.Mamy przekręt (kierunku ruchu akcji)Januarego w lutym,czyli co?
Kotwica Columbus poszła w dół(a nie mówiłem),a co za tym idzie,cała reszta.Tak to jest jak się inwestuje stadnie,owczy pęd.
Macie sporo racji, jeśli idzie o marnowany potencjał spółki.
Dziadostwo na całej giełdzie,a czy tu kaczor donald czy inna kaczka,im to w zasadzie wieje....
Ale i tak okazję są i będą.na razie tylko rękawice na wirusa mają wzięcie)))
Pamiętacie muzykę z dead island I tam był ten snajper,i on tam pomagał.
Spoko,snajper czuwa, koronavirus przestanie straszyć.TO NIE KONIEC ŚWIATA.
Kto śpi spokojnie?
Ten kto ma po trochę tu,trochę tam.
Jedno jajko w koszyczku o nazwie złoto,drugie w akcje.A jeszcze jedno w ludzi,ale nie żeby rzucać w ludzi,tylko zjednywać sobie ludzi,na ciężkie czasy...
Mabion pracuje nad lekiem,ale może jaką szczepionkę wymyślą na cov???
Zaczęła się kręcenie drugiej serii Wiedźmina,czy Pli coś tu skapnie?