Wcześniej był zespół starego CFG - który nieźle się "wysilał" -robiąc te koszty. Potem oni odeszli(coś koło 30 osób jak nie więcej). Oni robili to słynne PD za 10 mln złotych i chcieli robić GH za jeszcze więcej. Obecnie masz Prezesa i parę osób na zleceniach chyba - model PLW znacząco im koszty redukuje. Produkowane gry są tanie od 200k do max 500k chyba. Ale jakby co pytaj Kajtka - on zawsze udzielał konstruktywnych merytorycznych wypowiedzi. Pamiętam że na przedostatniej konferencji prasowej Kostek coś mówił że koszty zostały zredukowane do - "CEO". I nie, nie jest to podejrzane - oni tak działają :)
Od razu mówię że są to moje przypuszczenia i nie chcę nikogo w błąd wprowadzić.
Teraz liczy i ogląda się tu KAŻDĄ wydawaną złotówkę. Dlatego będzie tu coraż wyżej i wyżej