Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: pytanie do znawców

Zgłoś do moderatora
Myślę, że płynność jest wystarczająca, żeby nie zabić handlu. Nie mniej czułbym sie bezpieczniej, gdyby jednak JHM został na ciągłych. Na jednolitych masz wymiane akcji dwa razy w ciągu dnia, algorytm dobiera cenę wymiany tak aby zaszło jak najwięcej transakcji przy danych zleceniach.
Nie wiadomo, czy zarząd nie pracuje nad jakimś resplitem. Poza tym technicznie trójkąt mi wygląda na wzrostowy, więc jest nadzieja, że kurs na stałe wyskoczy w ok. 0.60 i problem na jakiś czas sam sie rozwiąże.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JHMDEV 0,00% 1,76 2019-12-16 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.