Kupiłeś akcje spółki która ZARABIA I ROZWIJA SIĘ - fundamentalnie wygląda dobrze , chociaż i tutaj są pewne problemy ( emisja za dług dla wybranych , niepochlebne opinie w ,, świecie biznesu,, o zarządzających - rodzinie K. ) Na pewno nie kupował bym tych ale również innych akcji za pożyczone pieniądze .
9(9