Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: pytanie do siedzacych na tej spólce

Zgłoś do moderatora
W okolicach 3.80 powinno być wsparcie ze stycznia, zrobione przed wybiciem, jeśli tu się ktoś takimi pierdołami przejmuje. Technicznie to wygląda bardzo ładnie - wykresy zdołowane, wykręcają ku górze. Wszedłem tak na 40%. Odbije - to jeszcze dobiorę do pełna. No i wolumen dziś chyba będzie większy. Polecam też Grajewo - jest nowa rekomendacja, a jak kurs skończy dziś wysoko to będzie oznaczało wybicie też z długiej korekty od połowy stycznia.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATREM -1,92% 51,20 2025-09-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.