Do końca roku będą kolejne umowy - pewne, możecie wierzyć lub nie wasza sprawa.. Co do dnia dokładnie nie wiem kiedy ale będą i kurs spokojnie przekroczy według mnie 1zl ja czekam na 2zl czy będzie zobaczymy. Będzieny gonić Columbus i no a is w kolejnych miesiącach które urosły juz po 800% w 3miesiace. Teraz czas na T2P powinno być podobnie w krótkim czasie do kilku miesięcy.. Mam pakiet ćwierć miliona akcji i jestem spokojny o termo. Pozdro :)