Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: pytanie do BDG

Zgłoś do moderatora
Wysłałem mail-a z zapytaniem, czy zamierzają dawać raporty miesięczne jak to robią inne spółki z NC i czy przymierzają sie do raportów skonsolidowanych dając ukłon w stronę inwestorów indywidualnych.
Odpowiedź owszem dostałem, ale tak jak się spodziewałem ze standardowa formułką, że nie mają obowiązku przedkładania sprawozdań finansowych ze
zwiększoną szczegółowością z uwagi na nie spełnienie takich warunków zgodnie
z ustawą.
Owsze zgodnie z stawa nie muszą, ale chyba nic nie stoi na przeszkodzie, aby podawać więcej info, co się dzieje w spółkach przynależnych i jak się sytuacja rozwija.
Nawet wystarczyłby komentarz do raportu kwartalnego co w spółkach przynależnych sie dzieje.
No nic , czekamy na kwartalny, a najwięcej nam roczny powie.
Jeszcze jedno mnie zastanawia, kontakt do spółki
ten adres " agnieszka.forasinska@...." widnieje przy wielu spółkach z NC np monnari,ppgsa.pl, magnifico.com.pl

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BROADGATE 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.