Stanie się to co magicznie dzieje się w okolicach każdych wyników kwartalnych na XTB przez ostatnie 3-4 lata. Kurs magicznie wróci do kursu sprzed spadków a z ulicy kolejny raz zostaną wyciśnięte wszystkie soki.
Serio nie wiem kto się jeszcze ma na to nabrać. To jest wyciskanie jeźdzców minibańki z 35 na 70zł, chwila konsoli i możemy iść wyżej.