Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  101,60 zł , zmiana od tamtej pory: -33,56%

Re: Pytanie

Zgłoś do moderatora
Kto ma bardzo dużo pieniędzy może spekulować,kto ma mało pieniędzy nie może spekulować, a kto nie ma pieniędzy musi spekulować. Andre Kostalany. Książka Die Kunszt Uber Geld nachzydenkem. Jest też w polskim wydaniu. Bardzo polecam. Dla mnie jako inwestor długotrwały liczy się ilość akcji ja Rokitę kupiłem po 79 sprzedałem po 148 znowu kupiłem po 110 . Czekam na wiadomości za 1q. Generalnie żyje z dywidendy mam je. Od 7 lat. Jak jesteś wizjonerem i możesz czekać 7 lat to kup Tesle . Semi Lkw. Optymus. Autonomes fahren itd.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCCROKITA -1,89% 67,50 2025-10-13 16:49:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.