Zapytaj ich dlaczego nie dają wywiadów w gram.pl gryonline itd. Tam nadal sa artykuły z okresu upadku CFG. Dlaczego nie ma wywiadów dla Parkietu itd - przeciez sytuacja w spolce jest teraz dobra - trzeba się pochwalić - rynek nadal pamieta art. o ucieczce załogi itd....To Panie Mario jest zasadnicze pytanie. A pytanie do Ciebie jesteś w PLW na etacie czy umowie zlecenie :)???