Dnia 2019-10-18 o godz. 18:22 ~tgr napisał(a):
> Buraki wystawia na giełdzie Janusze GPW !!!!! Ja i tak wciągam TO NOSEM jeśli wiecie o co mi chodzi !!!! SZYKUJĄ SIĘ BESTSELERY !!!!!! A jak % kasy wpadnie z FARM51 to tu KOSMOS BYDZIE !!!!!!!!!
a w zasadzie to o co ci chodzi?