Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,25 zł , zmiana od tamtej pory: -51,20%

Re: PYLON - nowa drukarnia akcji ?

Zgłoś do moderatora
ciekawe kto sprzedaje akcje bo w ciągu miesiąca ktoś sprzedał: Wolumen obrotu 635 214 szt kurs spadł w ciągu miesiąca z 32 groszy na 25 groszy .
ale pan obawa [178.255.168.*] jest zadowolony i pisze w ostatnim poście : " W skrócie wnioski, które wyszły:
1. Salony audio = 62%
2. Allegro = 25%
3. Sklep firmowy, bezpośrednio Jarocin = 5%
4. Pozostałe = 8% (Euro-AGD-RTV, Unitra, Zagranica)."

a kurs leci pod ciężarm akcji w przepaść

moje motto :
2. Gdy kurs leci ciągle w dół to nie znaczy, że rynek się myli, ale zazwyczaj wie więcej niż ty.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JRCGROUP -3,65% 1,32 2026-03-11 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.