ta sama diagnoza od lat
nie ma produkcji, nie sprzedaży, nie ma przychodów, nie ma zysku,
są newsy, są koszty, są wynagrodzenia, są emisje,
tylko do gry pod newsy...dopiero gdy zaczną sprzedawać i raportować rzetelnie - można się zastanowić nad inwestycją/ nie mylić z grą/