Nie pierwszy raz. Przynajmniej haka się pozbyłem i wyszedłem prawie na 0. Drugi raz nie dam się złapać.
A jak ktoś dał się dzisiaj powiesić na górce, to współczuję.
Będą konkretne fakty od spółki zamiast lania wody i dobre wyniki finansowe, to będzie można w to inwestować. Na razie to mniejsza wersja Będzina. Zalecam ostrożność.