Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  100,00 zł , zmiana od tamtej pory: 28,00%

Re: puk puk 1..,..PLN

Zgłoś do moderatora
No i jest pierwsza sesja zamknięta z 1 z przodu. Teraz zastanawiam się tylko nad tym jaki będzie scenariusz, czy to będzie już do wyników szło do góry (oby umiarkowanie, bez wariackich wystrzałów jak na niektórych spółkach), czy też będzie jeszcze korekta do ok. 90 (okolice bolingera) i później góra. Tak czy inaczej mam przeświadczenie graniczące z pewnością, że do wyników przebijemy historyczne szczyty... A w dodatku fajnie ułożony jest dzień dywidendy - niedługo po wynikach, co może przeciwdziałać realizacji zysków.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NOVITA -0,78% 128,00 2020-10-23 16:15:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.