To wytlumacz dlaczego dziwne
Mam swoje zdanie na temat tej spolki i kursu
I to ze nie mowie ze bedzie po 400 juz za tydzien to dla ciebie jest dziwne?
Dla mnie dziwne jest ze ktos mowi o wzrostach rzedu +800% przy stabilnym rynku rekawic
Bo to nie jest cos co moze wzrosnac
Byl covid -ok
Potem wegiel to szly weglowki
Teraz ropa i metale
Ale rubber gloves to rubber gloves tu filozofii nie ma
Konkurencja duza produkcja tez trzeba sprzedawac i walczyc o to by byc nad kreska
Co tu jest dziwne?
Ze sie nie zgadzam z jakims platnym nagonem?
To jest gielda miliarderow na ulicy nie znajdziesz a z fantastami trzeba walczyc