Jak się chcecie bawić w grę na spadki to tak będzie, lipa tylko tych co wywalają na siłę jest taka, że trudno im będzie to odebrać. Bo mało kto sypie lub wystawia po prawej.
Też nie lubię nagonów i troli, którzy bezpodstawnie obrażają spółkę, prezesa i innych akcjonariuszy jak i tych co krzyczą i smarują masę wątków, że tu w miesiąc 1 PLN będzie. Powodzenia. Pozdrawiam cierpliwych