Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,83 zł , zmiana od tamtej pory: -61,66%

Re: Przyszłość jest w VR!

Zgłoś do moderatora
Obserwuje notowania prawie całymi dniami i jestem na giełdzie już 18lat...To co zawsze się dzieje to panika leszczy i skup przez wieloryby...Dzisiaj jak i przy lockownach o 16:30 był dołek na większosci spółek a póżniej mega obroty i zbieranie co świadczy że właśnie wyrysowaliśmy dołek i odbicie które jutro będzie kontynowane bo wojny nie będzie a Omikron zaraz zniknie i gospodarka zasuwa na 5 biegu...Zaraz rekordowe wyniki za 4Q...Ulica czeka że bedzie taniej i jak zwykle zostanie na peronie bo jutro rynek odbija...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOVGAMVR 5,98% 0,32 2022-07-01 16:47:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.