Nie zawsze musisz mieć racje
ale zgadzam się z tym że, masz prawo mieć swoją opinię
lecz uważam też ze, my jako ludzie wolni
mamy prawo mieć w d..pie twoją opinię
ponieważ dzięki własnym zmysłom
dedukcji i kojarzenia faktów
posiadamy własne wnioski
na podstawie których wydajemy osąd
na temat interesującej nas sprawy.