Giełdowa nieskuteczność - od przewartosciowania do niedowartościowania i tak w kółko. Urosło sporo na poczatku roku, c/z grubo ponad 30 było przez chwile, wiec niektorym sie zachciało moze wyjsc z pozycji. W 2018 roku jak leciało na 20 pln to tez nie miało nic wspolnego z biznesem i wynikami Spolki. Juz takiej pięknej powtórki wzrostów jak wtedy sie nie spodziewam ale przy obecnym poziomie cenowym, schłodzonych wskaźnikach, kursie USD jak dla mnie pojawia sie okazja na (do)kupienie, zwłaszcza jezeli ktos nie jest tu na kilka tygodni.