Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Przepraszamy za usterki

Zgłoś do moderatora
Dnia 2009-12-01 o godz. 14:43 trej napisał(a):
> Dziekujemy za zgłoszenie dotyczące wyszukiwarki, zbadamy
> sprawę i naprawimy - jeśli chodzi o najnowsze wątki.
> Niestety, wyszukiwanie nie będzie działało dla wątków przed
> majem 2008 roku.

Bez sensu - do niedawna mozna bylo wyszukiwac nawet te stare watki. Rozumiem, ze brak kasy na modernizacje i dlatego odcinacie czesc archiwum?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BANKIER.PL -0,11% 8,84 2010-01-28 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.