Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: przeinwestowanie na rynku energi argumenty

Zgłoś do moderatora
jesli by do tego dolozyc troche psychologi to moze byc tak:

chlopcy na wig zbijaja kurs poki usa wysoko,
usa zaczyna spadac ale wig juz sporo nizej
gracz boi sie wziac krotkich zeby czasem wig nie skorekcil w gore

o ile pamietam to tak wlasnie bylo latem 2011
zdaje sie ze po rolowaniu w czerwcu otworzyli ze 40pkt nizej i juz na nowej seri byl strach wziac S bo jakos tak niski kurs a stany w czerwcu byly w dolku i grozilo im odbicie w gore

zrobili wtedy takiego strraszaka zeby nikt czasem nie wzial S na wiga

a Ci ktorzy brali s przed rolowaniem to dostali ujemny spread na rolowaniu i grozilo im ze wig skorekci w gore a ujemny spread zostanie a spread 40pkt to bardzo duzo
ja oceniam ten okres jako:
nikomu nie dali zarobic na S
sami sie nazarli
trudna gra jak to na wigu

kleszcz chyba pisal ze ten spadek na wigu od 2 tygodni licza jako falke 4 i ze ma byc odbicie falka 5
a jak nie bedzie?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KGHM 3,16% 195,65 2025-11-10 17:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.