Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: przegraliśmy

Zgłoś do moderatora
To robi się coraz ciekawsze,serenity zaczyna mi wyglądać jak AmberGold tyle, że w innej skali,ale te dwie afery łączy miasto Gdańsk, to też ciekawostka.
Ale strata to strata dla każdego oskubanego.Ciekawi mnie też jedno gdzie była RN spółki, bo jak czytam komunikat, że Pan Czucha nagle rezygnuje z członkostwa w RN podając jakiś bzdurny powód, to mnie krew zalewa. Czy ten Pan w ogóle interesował się tą spółką czy tylko trwał w RN?.A teraz kiedy jest okazja przez powołanie biegłego rewidenta aby wyjaśnić wiele rzeczy, dotyczących majątku to ten Pan nagle rezygnuje.
Nie tak łatwo Panie Czucha, odpowiada Pan nadal za zaniechania działania.
Panie Andrzeju jak można skontaktować się z Panem w celu uzyskania informacji o działaniu prezesa w spółce?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SERENITY -25,00% 0,03 2012-07-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.