Pozostali razem z NN mają chyba ponad 50 ,%, widziałem już nie jedna akcję jak drobni przejmowali inicjatywę, wystarczy się zjednoczyć, co nie jest takie łatwe bo wymaga wysiłku i samodyscypliny...póki tego nie będzie dotąd kilku ludków będzie robić lody