Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,63 zł , zmiana od tamtej pory: -1,84%

Re: Przecież po nowej nazwie już wiadomo...

Zgłoś do moderatora
Cały czas zastanawiała mnie nazwa i dochodze ze spółka bedzie zajmowała sie przejmowaniem podmiotów zagranicznych ,
(downstream merger) odwrotne przejecje ,fuzja . W skrócie downstream sa .
Wszystko układa sie w całosc audyt , wycena ,kasa przejecie oprócz dotychczasowej działalnosci jest opcja ze dodatkowo bendą pozyskiwac ciekawe podmioty i z tego tytułu bedzie dodatkowa kasa jak i audyty z grupy nowego akconariusza .
Pewnie niedługo zobacze czy dobrze strzelam z ta diagnozą .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DSTREAM 11,50% 1,60 2022-10-04 11:30:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.