a jak nie lub tylko na chwilę ? , zawsze warto być przygotowanym na dwa scenariusze i najprostsza analiza tj skoro nie chce rosnąć to.może zechce spadać , co 2 dni piszą w parkiecie i że to dobra spólka na forach że zaraz 100 , 200 pincet , tymczasem kurs notuje nowy szczyt a rsi odbija sie od podwójnego dna i robi dywergencje , proponuje po starej znajomości kupcie sobie tak na próbę jakiś mały pakiecik pcc exol mając lvc to wam nie zaszkodzi
pozdro zysków życzę na wszystkim czego nie dotkniecie