to ja jeszcze wyrażę swoje zdanie: prognozy są, myślę, że wszyscy czekają na realne wyniki bo może się jeszcze okazac że wyniki odbiegają od prognoz... poza tym, gdyby na giełdzie wszystko było tak oczywiste, że po super prognozach kurs danej spolki od razu rosnie do nieba, to sami milionerzy byliby na gieldzie.. a gielda nie jest tak oczywista, myślę, że wzrosty na koli zaczną się niespodziewanie, jak niecierpliwi juz sie wysypia i otworza pole do wzrostow... za duzo bylo tych czekajacych na wybicie juz od 0,86 gr... juz teraz zaczyna wygrywac popyt na 0,75gr, o to chodzilo, zeby jak najwiecej znudzonych puscilo akcje za 0,71-0,74 wtedy zostaja juz tylko wzrosty:)))))) bo nawis niecierpliwcow sie oczyszcza... na wykresie biała swieca okreslila poziom wsparcia, jeszcze chwilke niecierpliwi sypali, a teraz juz do góry!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
i tak musi byc:)))))