Problem nie ci co się zlecą ale ci co nabrali przy 0,3.. Oni mają teraz panikę i będą sypać,co może utrudnić bardzo wzrost. Więc warto wejść powyżej 0,32 . Ostatecznie takie podrygi będą wyznacznikiem wzrostów. To może też być kuszenie ulicy przy współpracy kilku osób z forum