Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,00 zł , zmiana od tamtej pory: 7,86%

Re: Proszę bardziej doświadczonych

Zgłoś do moderatora
W sytuacjach gdy spontanicznie wpakowało w akcje na hurra górce duże grono inwestorów, zagonionych przez trolle, za 2,5 mln kapitału gdy dzienne obroty przez wiele miesięcy wynosiły kilkanaście tysięcy, to nie sądzę. Z zasady musi być odreagowanie w dół. Bo żeby szło w górę musi być popyt przewyższający podaż. A teraz kto kupi te akcje? Mamy za to setki inwestorów którzy wpakowali 2,5 mln zł i chcą sprzedać z zyskiem. Więc przewaga podaży nad popytem.
Poza tym długoterminowo otoczenie nie sprzyja wzrostom na giełdach: dwucyfrowa inflacja, wysokie lokaty i rosnący rat kredytowych oraz już techniczna recesja...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST 0,67% 15,10 2023-06-07 16:36:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.