Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,19 zł , zmiana od tamtej pory: -47,37%

Re: PROŚBA do Marin0

Zgłoś do moderatora
Witaj-w spółki groszowe przy tak dużym wolumenie po stronie K-S TRUDNO O KORZYSTNĄ SPRZEDAŻ.Obserwować należy Marsoft-tutaj papier był rozgrywany na poziomie 35-40 groszy.Do ogłoszenia raportu za 1 kwartał pozostało jeszcze czasu-trwa więc zbieranie akcji w jak korzystniejszej cenie-jedni sprzedają by zainwestować może w inny walor,który przyniesie zysk w tygodniu,inni czekają .Ja należę do tej drugiej grupy akcjonariuszy.Podobnie zrobiłem na Softblue !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MARSOFT 0,00% 0,10 2019-06-03 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.