Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,71 zł , zmiana od tamtej pory: -1,75%

Re: projekt gsm-r opóźniony o 1000dni

Zgłoś do moderatora
KPO nie ma to i PKP nie ma kasy, bo skąd?
Po wyborach też pewnie dalej kasy nie bedzie, bo prawdopodobnie wygra PIS, choć większości w sejmie nie będzie miał, ale nie odda władzy i będzie rządził mniejszościowo choćby pół roku lub rok ... a potem kolejne wybory.
Tak przypuszczam.
Sądy wiadomo jak działają ... pomimo że konsorcjum ma rację, bo PKP nawaliło
Klincz się zrobił ... no chyba że wybory przez PIS zostaną przegrane .... to KPO będzie ale dopiero od 2024

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WASKO -0,30% 1,68 2025-11-14 15:11:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.