Bij na Rzeszów, podły naganiaczu. Mam nadzieję, ze finansowo odpowiesz za swoje blagi przed sądem na wniosek Indaty.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Póki cop, mamy przedłużającą się konsolę. Tym lepiej dla nas. Miłego weekendu życzę wszystkim normalnym użytkownikom forum i akcjonariuszom Indaty!