Jakby rzeczywiscie bylo takie zainteresowanie, to kobiety kupowalyby z Polskiego sklepu. Zainteresowania wsrod kobiet brak, tyle w temacie :)
Jedyni zainteresowani Brasterem, to Ci co w nim pracuja i Ci, co stracili na nim juz (przez akcje lub obligacje) albo straca wkrotce (banki udzielajace kredytow i gamonie, ktore kupia akcje w najblizszym czasie).