Dnia 2019-04-23 o godz. 14:46 ~awdx napisał(a):
> Czasami mam wrażenie, że to forum o dopalaczach, a nie giełdowe. Widziałeś raport? Umiesz czytać?
Racja, 872 tys. zlotych polskich straty. Jak spolka moze sie podniesc z tak poteznego upadku o wartosci sredniego mieszkania w Warszawie?!