Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,38 zł , zmiana od tamtej pory: -8,11%

Re: Prezesie Hoffman, skup trzyma kurs i wszyscy tracimy

Zgłoś do moderatora
Dziś InnoGene kolejne 50% do góry. Przykro to stwierdzić ale Pan S. i Pan M. jako wiekszościowi i oczywiście pan prezes to nieudacznicy, jeżeli produkując włóknine medyczną i higieniczną nie są w stanie na tym zarobić. Nawet Sanwil +1000% w pół roku, Novita +200%, o Mercatorze nie wspomnę. Żałosne. Nie wiem czy to brak umiejetności dogadania się, co do przyszłości spółki czy po prostu zwykła dziecinada.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LENTEX 2,67% 7,70 2025-10-10 09:00:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.