Zastanawiam sie czy Kukolewwski skupi z rynku brakujace mu akcje aby przejac juz calkowita kontrole nad spolka nie tylko formalna ale i prawna? Ten milion akcji od Kluby mogla rzeczywscie przejac zona i corka jednak aby miec ponad 50% jeszcze mu troche brakuje.