W "Parkiecie" prezes mówił, że portfel bedzie zarabial, tylko nie z dnia na dzień (każdy kto zna tą branże wie, że windykacja to długotrwały proces). Prezes mówi, że bedą spłacać bez żadnych problemów obligacje.
Najnowszy komunikat tez powinien pomóc. Pozyskali 901 mln zł (+48% proc. r/r) - to bez wątpienia dobry news.