Rubicon zrealizuje tą emisje. Poprzedniej nie zrealizował bo nie miał papierów ,aby oszacować wartość spółek ,które miały wejść w jego skład.
Teraz jest to emisja pod przejęcie przez Marshalla.
Tak. To tylnia furtka do wejścia na główny rynek. Tam zacznie się prawdziwy rozwój spółki.
Niedługo nowe duże umowy z pakietu Rubicona.
Połączenie obu spółek w ciągu 3-4 miesięcy.
Prezes sprzedaje dla objęcia udziałów w Rubiconie i w ....