Dobra, bez żadnego naganiania i takich tam. Nie może być tak, że ktoś kupił te akcje od prezesa po to, by zbić nimi kurs? OCzywiście w dalszej perspektywie pewnie będzie chciał na nich zarobić, ale teraz wyglada to trochę tak jakby straszył nimi na sprzedaży, by odkupić niżej jeszcze więcej. Taki karnet to nie są normalne rzeczy na tej spółce:
linkTo znaczy, właśnie jakby wracało wszystko do normalności, jest popyt, jest sprzedaż, trochę poziomy dla akcjonariuszy niekorzystne, ale być może właśnie teraz odbywa się zbieranie akcji pod wzrost. Ktoś może po prostu wziął od prezesa trochę akcji do gry i w końcu zacznie tu się coś dziać.